Не всеки дъжд е локви, кал, тъга.
Често е обещание, за синева и за дъга.
За нещо ново, чисто и прекрасно,
което от сълзите бистри, ще порасне!
Изгрев трепти, небето синее и утрото ни с тайнство омагьосва. В зори пристъпва бавно Еньовден. Седее. И слънцето, игриво ни докосва. Стане...
Няма коментари:
Публикуване на коментар