Да се учим , да работим,
че перспективата е ясна.
Правят и на идиоти!
Мълчим си като тревопасни!
Че Животът е прекрасен
и очаква ни, зад ъгъла.
Разбрахме, че са само басни.
Доста вече са ни лъгали.
11.12.2018
Ивайло Апостолов
Изгрев трепти, небето синее и утрото ни с тайнство омагьосва. В зори пристъпва бавно Еньовден. Седее. И слънцето, игриво ни докосва. Стане...
Няма коментари:
Публикуване на коментар